Çevsan

Hakkımızda

Çevsan Geri Dönüşüm'e Hoş Geldiniz!

Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi olarak bizler çevreye ve müşterilere karşı sorumluluğunu bilen bir ekiple sizlere en iyi hizmeti vermek için kurumsallaştık. Yaklaşık olarak 1.000 m² kapalı tesisimiz, 2000 m² lik açık araç bekletme yerimiz, anlaşmalı veya ortaklık bazında akü ,demir,plastik,lastik,yağ ve tekstil olarak resmi belgeli geri dönüşüm tesislerimizle hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hızlı nüfus artışı, teknolojik gelişmeler ve yaşam koşullarının değişmesiyle ortaya çıkan aşırı tüketimden kaynaklanan çevre kirlenmesinin kontrol altına alınarak, kaynakların tekrar kullanılma imkanını sağlamak amacıyla Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi iş hayatına merhaba dedi.

Atık sorununun tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi çağdaş ekipmanlarıyla,özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla merkez ofis ve iki farklı şube ile ambalaj atıkları toplama-ayırma konularında en küçük birimden en büyük işletmelere kadar aynı titizlik ve ayrım gözetmeksizin, atıkların ekonomiye kazandırılması amacıyla hizmet etmeyi esas olarak benimsemiştir.

Halen DİYARBAKIR, BAĞLAR mevkiinde  Ambalaj Atıklarının tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.Özellikle işletmeler için oluşan ambalaj atıklarına çözüm ortağı olmakta ve yeniden kazanılmasını sağlamaktadır.

Hakkımızda

Çevsan Geri Dönüşüm Limited Şirketi olarak bizler çevreye ve müşterilere karşı sorumluluğunu bilen bir ekiple sizlere en iyi hizmeti vermek için kurumsallaştık.... Devamı

İletişim

Bağcılar Mah. Karanfil
8.Cadde NO:6\1 Bağlar Diyarbakır,
Telefon: 444 71 21
E-mail: info@cevsan.com

Sosyal Medya
Copyright © 2018. All rights reserved.